Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Marcin Malmon

MRICS REV

Szczerze o nieruchomościach

Tekst przeczytasz w 2 min.
Print Friendly, PDF & Email

Szkolenie „na żądanie”: Podstawy wyceny nieruchomości w podejściu dochodowym

Polecam moje szkolenie z podstaw wyceny nieruchomości komercyjnych, tym razem w wersji „webinar on demand”. Jest to nagranie szkolenia na żywo, które spotkało się z bardzo dobrym odbiorem wśród uczestników. Podsumowanie wyników ankiet po szkoleniu opisałem tutaj. Natomiast poniżej przedstawiam fragmenty kilku opinii, które otrzymałem mailowo lub w komentarzach do ankiet (pisownia oryginalna):

„[…] bardzo dziękuję za otwartość w przekazywaniu wiedzy, co się nie za często zdarza na szkoleniach. duże wrażenie robi Pana doświadczenie i usystematyzowanie problemów w wycenach dochodowych oraz wiedza o praktykach międzynarodowych […]”

„[…] ten kurs uświadomił mi kilka aspektów wyceny, z których nie zdawałam sobie sprawy i bardzo przeszkadzały mi w konstrukcji wyceny […]”

„[…] bardzo dziękuję za rewelacyjne szkolenie, dawkę potrzebnej, praktycznej wiedzy w temacie. Podejście dochodowe jawi się często jako czarna magia, na którą mało kto ma dobry przepis. A dzięki Panu, wiele składników nabrało bardziej wyrazistów kształtów. Dziękuję za Pana pracę w tym zakresie i chęć podzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. […]”

„[…] Dziękuję za wartościowe szkolenie! Treść i forma na wysokim poziomie!. […]”

„[…] Dziękuję za szkolenie, było naprawdę super! i ta formuła online, też jest bardzo komfortowa!! […]”

„[…] Dużo było o czynszach (czyli podejście inwestycyjne), mało o zyskach, ale i tak bardzo pozytywne i wartościowe szkolenie. […]”

OPIS I CEL SZKOLENIA PRZEDSTAWIONEGO NA NAGRANIU

Celem szkolenia jest przedstawienie uczestnikom podstaw wyceny nieruchomości w podejściu dochodowym. Szczególny nacisk położony zostanie na wykorzystanie podejścia dochodowego w praktyce. Oprócz podstaw teorii podejścia dochodowego omówione zostaną zagadnienia rzadko poruszane na szkoleniach z tego zakresu. W trakcie szkolenia będę unikał niedopowiedzień a gdyby takie się mimo to pojawiły, będą mogły zostać rozwiane w czasie sesji pytań i odpowiedzi.

Nagranie zarejestrowanego szkolenia przedstawia zarówno sam wykład, jak i prezentację, zapis czatu oraz odpowiedzi na pytania zadane podczas szkolenia „na żywo”.

Każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia potwierdzające nabycie 2 punktów szkoleniowych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Inwestycji i Rozwoju w sprawie stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych przez rzeczoznawców majątkowych (Dz.U. z 2018r., poz. 811).

W przyszłości planuję kontynuację szkolenia dotyczącą wyceny nieruchomości w podejściu dochodowym na wyższym poziomie zaawansowania.

PLAN SZKOLENIA

1. Co trzeba zrozumieć, aby opanować podejście dochodowe

2. Porównawczo, czy dochodowo?

3. Kapitalizacja prosta, czy DCF?

4. Cash flow pośredni, czy bezpośredni?

5. Czy posługiwanie się tylko dwoma rodzajami stóp zwrotu wystarczy?

6. Czy w Polsce możliwe jest oszacowanie stopy zwrotu z rynku?

7. Korygowanie stóp zwrotu

8. Co to jest „hierarchia” stóp zwrotu?

9. Współmierność danych rynkowych i założeń przyjmownych w wycenie.

Koszt dostępu do nagrania szkolenia to 250 zł (brutto).

Prowadzący: Marcin Malmon

Rejestracji można dokonać pod linkiem.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych